♥♥♥♥♥♥♥

Trápím se na každém místě, kde jsem s tebou prožila něco krásného.. Bolí mě to čím dál víc... Chybíš mi...

Blog je založen ke všemu možnému... Jde jen o to, jakou má adminka či spoluadmin/ka chuť...

Dess:
White Tiger

Další dess se vzorem: I don't know

Nenávidím řetězáky!!

Chceš SB? Klik SEM

Reklamy prosím SEM jinak ignoruji a mažu!

Kontakt na mě:

1. Facebook: MikynQa Miký Mik nebo Majký Eny
2. Skype: Neiko771
3. ICQ: 588250152
4. Libko: Martinka14

5. E-maily: MikynQa@seznam.cz
Majkyny78@seznam.cz


Adminka is OFFLINE!!

!!POZASTAVENO NA DOBU NEURČITOU!!

REKONSTRUKCE BLOGU!!


Listopad 2010

Ááááhoj milášciii!!

28. listopadu 2010 v 20:39 | Mickey |  Já a moje keci

Oujeh Mickey se hlásííí..

Jak se máte lidišky?? Žijete?? Já tak nějak přežííváám :D.. Hh tak co víc si zatím přát.. Mno nic.. Tak konečně mám koupený pearcing.. Akorát se teda bojím nechat píchnout.. Je to do pupíku.. Naši o tom nevědí :D jen nevlastní bráška.. Teda spíš brácha.. Promiň Domíí viim nesmím ti říkat bráško :D když já si nemoho pomoct tě provokovat! Upozornění protebe!! NEZAPOMEŇ MĚ HODIT ZÍTRA DO ŠKOLY!! :D :D Já už jsems tímotravnáá.. Hu.. Cu se optat.. Bolí propíchnutí pupíku?? Doufám, že neee.. S cenou jsem smířena.. 200Kč moc není..Myslím.. Ba nee.. Je to celkem málo.. :D Nebo to stačí?? Hh mě šibe.. Nevadíí.. OMG.. Já to pak schytáám.. Naši mě za to zabijou.. Ale tak porád lepší než si propíchnout pusu.. Chtěla jsem krpužek do rtu ale to by to  s nima asi šlehlo :D.. Nevadííí se vsákne že??


Lidi ještě se můžete přihlásit do SONO(soutěž o nej obrázek) Čas do !!6.12.!! pak to rozjedu.. Teda když bude více lidí.. Zatím jsou jen tři.. To je máloooo!! Tak se hlaštééé!! ODKÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁZ TaDýÝýÝýK.. Tak já asi budu končiiit.. Musím ještě na zítra šrotit.. I když.. Moc se mi teda nechce.. Jinak.. Kdyby někdo chtěl tak mě najdete na:


FACEBOOK: Mickey-Oujeh Pusinka-Jejich Beruška-Mik

SKYPE: Neiko771

ICQ: 588250152

X-Teen: zatím nevedu :D


Tak jooo... Zatiim.. Papa


SONO-přihlááááška

20. listopadu 2010 v 14:44 | Mickey |  Blbosti

Áááááhoj


Rozhodla jsem se, že založím SONO(soutěž o nej obrázek) je úplně jedno co to bude za obrázek.. Může to být z Naruta, Chcrono Crusade, Death NOte,.. prostě z jakého koliv anime nebo také EMO, SCENE, Cute.. Obrázek je určen na vás. Víbíráte si sami..


PŘIHLÁŠKA:


JMÉNO:

WEB:

OBRÁZEK: Odkaz nebo poslat na mail (MikynQa@seznam.cz)

CO NA DIPLOM:


Přihlášení trvá do 6.12. pak začínáme.. Další informace budete vědět postupem soutěže..


zatím ahooj... Vaše Mickey


Tutůůůůt... Jop.. Zase mi jebe.. Nevadííí

16. listopadu 2010 v 22:58 | Mickey |  *NáLaDáÁá*

Wuhuuuuu.. Mickey je dneska zase v náladě..


Zítra ke kamí a pak na ostříháníí.. Oujeh.. Scene se blíží blíží a blíží.. Dneska hlady den.. Ve škole nekomentuju.. Hlavně naší Literaturu xD.. Úča přijde a pak zas odejde. Ani minutu tam nebyla. Všici jsme koukali jako co je ne? A pak zase přijde a řekne, že to máme dneska pro sebe a že si můžem děla to chcem.. ALE museli jsme být potichu.. Hh kdyby to u nás šlo.. My asi nejhlasitější třída... My jsme hodní žáci EKP jsou darebáci xDD.. Jak asi víte jsem na Ekonomice a podnikání(EKP) krom některých učitelů je to tam úpa super.. Máme upaa skvělej kolektiv.. Prostě o přestávkách není nudaaa... Akorát ta první no to ještě všici spíme xDNo jo Ále pak rozjezd a učitelé se nestačej divit.. Někdo víí... Naše nástěnné radio viď Kikí?? xDD nekomontujuu.. Stejně nepochopítee jen pár lidišeek.. Takže upik nejky deník.. Teď večeer s miláškem... Akorát.. Naštvanááá(trošičkuUuUu).. Mladej naštval.. Totálus.. A brácha zhuleneeej... Asi... Teda vypadá tak.. :P kruci... Proč to píšu?? Nevadííí... Konečně volnoo.. Zítra se nejde do school.. Bude užívat zítřkaa... Těší se moc.. Tak já s tímto končííím... LFJ Vás...

Oujeh... Mickey ...


SB Nelliel

16. listopadu 2010 v 21:45 | Mickey |  ♥SBnka♥
for Nelliel

T_T Dneska asi nic mOoOoc..

13. listopadu 2010 v 14:34 | Mickey |  Já a moje keci

Baf!! Jak je loweli SBnkáÁáÁá..

Huh.. Dneska se to tu nějak moc hýbat nebude.. Jedu s DoMíSkÉéÉéÉéM do nemocnice na SlovenskOoOo.. Jedemee za naší Nicky určo víte, že je tam asi už dva měsíce.. Možná dýl.. Nwm.. A takÝýÝýÝ si jedu koupit PeArCiNg do pupíku.. Wrr úpe se těšíím... Teda až na to propíchnutí mno.. Toho se troškuu bojím.. Ale.. To nějak přežijuu... Tak jOoO.. Note-chan budu mít sebou tak snad bude čásek i něcOoOo přidat.. Uvidímee.. Den je ještě dlouhej xD.. A přitom vůbec. Zase to uteče jak voda.. Huh.. Tak já pádim.. PapiQ lásky moe..

vašeee Mickey


Hmmm...

12. listopadu 2010 v 9:38 | Mickey |  Já a moje keci

Zdarec lidišky...

Koukám, že jsem tu nebyla ranec dlouho xD naposledy včééra večer na 10 inut xD... Nj naši na chvíli vypadli ven tak jsem letěla na PC.. Po nehodě na něj teď nemůžu... Hh a sem tu zas potají... Mno snad už brzy na ten počík budu moct normálně... To když jsou naši doma musím porád ležet v posteli... Pstě hrůůza.. Ale mělo by to být ready jsem se rozhodla, že v pondělí jdu do mučírny(školaa).. A cooo... Jak se máte?? Přežíváte školu?? Snad joo.. Kdybych tu delší dubu nebyla... Nemažte si mě plsííík ze SB... Kuju moc... Tak se zatím mějte a Pp...

vaše Mickey


SB DoMiEn

5. listopadu 2010 v 22:47 | Mickey |  ♥SBnka♥
for Domi

Snad se ti bude líbit...


SB Konoe Nayoko

3. listopadu 2010 v 20:28 | *NiShI* |  ♥SBnka♥
For Konoe

Snad se ti bude líbiiiit...

For me:

by Konoe

Děkujuuuuu mooooc... Páčí sa mi...