♥♥♥♥♥♥♥

Trápím se na každém místě, kde jsem s tebou prožila něco krásného.. Bolí mě to čím dál víc... Chybíš mi...

Blog je založen ke všemu možnému... Jde jen o to, jakou má adminka či spoluadmin/ka chuť...

Dess:
White Tiger

Další dess se vzorem: I don't know

Nenávidím řetězáky!!

Chceš SB? Klik SEM

Reklamy prosím SEM jinak ignoruji a mažu!

Kontakt na mě:

1. Facebook: MikynQa Miký Mik nebo Majký Eny
2. Skype: Neiko771
3. ICQ: 588250152
4. Libko: Martinka14

5. E-maily: MikynQa@seznam.cz
Majkyny78@seznam.cz


Adminka is OFFLINE!!

!!POZASTAVENO NA DOBU NEURČITOU!!

REKONSTRUKCE BLOGU!!


Květen 2011

..NemOcnÁ..

26. května 2011 v 12:10 | ..Scene GíRl.. |  Já a moje keci
Ahojík ťutínci moji..
Jak pak se máte? Co škola? Jde to? Mm.. Broučci moji.. Marodim.. Takže na web nebudu nic přidávat.. Bohužel ho budu muset pozastavit.. Do té doby než mi bude zase hej.. Byla jsem u lékaře a dostala jsem prášky. Takže celý týden musim ležet v posteli.. V pondělí na kontrolu a pak se uvidí. Asi mám angínu. Páč mě bolí v krku mám horečky a napsali mi antibiotika. Zrovna, když je venku tak krásně. Já se na to můžu víte co.. Ale brý je, že povině musím jíst zmrzků, aby mě tolik v tom krku nebolelo :D .. Ani na ten počítač nemohu.. Teďka je to jako že potají.. Táta odjel do města a mača je v práci.. Tak jsem si sem vlezla, abych vám to oznámila.. Ok.. Takže miláčci.. Chcu vás strašně moc poprosit.. Nemažte si mě ze SB.. Předem moc děkuji.. Doufám, že to chápete.. Zatím papa
vaše nemocnÁ ..Scene GíRl..

V některých případech už vážně ten svůj život nenávidím

21. května 2011 v 22:43 | ..Scene GíRl.. |  Já a moje keci
Kuk.. MiCkeÝ se opět přihlásila a zanechává po sobě nějaké stopy..
Jou mumínci.. Jak pak se máte? Užíváte víkendu? Já osobně vůbec ne.. Jak už vidíte název článku.. Jo už to tak bude. Vážně v některých případech svůj život nenávidím.. Proč? To je jednoduché.. Takže vám tím chci říct, nebuďte hlopí jako já. A neudělejte stejnou hloupost!!
Začnu od začátku.. Před třemi dny jsem se s kamarádem dala do FAKE vztahu, aby mi jeden otravný kluk dal pokoj. S tim mim to nešlo z dobrých důvodů. Byly by akorát problémy s bejvalým. A já prostě nechtěla, aby Wendy od něj dostal přes hubu, tak jsem ho o vztah nepožádala a dala jsem si tam kamaráda. Dneska mi můj milý zlatí napíše, že jsem ho podrazila. Nenechal mě to ani vysvětlit nic. Připadala jsem si jak podrazák, i když jsem za nic nemohla. Tak jsem mu to pak všechno vysvětlila a on mi mile napsal, že už je to pozdě.. Nechápavě jsem na to koukala a začala brečet. Klepala jsem se jak osika. Nevěděla jsem co dělat. Měla jsem chutě něco udělat. Ale kamarádka mi to nepovolila.. Napsala jsem mu pouze, že končim. Jeho poslední věta byla "Nekončíš.. Všechno se dá napravit.." jenže je problém, že já nevím, co mám napravit. Prakticky za to ani nemůžu. Vždyť mě to nenechal vysvětlit.. Teď se mnou asi nemluví.. Přiznávám svojí chybu.. I když nevím proč.. Snad proto, že mě to všechno strašně moc mrzí! Ale šlo hlavně o jeho zdraví! O to, aby se jemu nic nestalo! A o to, abych já byla jen s ním a nikdo jiný mě neotravovat.. Jsem pitomá...
Doufám, že vy jste mě pochopili.. A že NIKDY neuděláte hloupost jako já. To už si do vztahu raději dejte svojí nejlepší kamarádku.. Pořád lepší, než pak trpět jako teď momentálně já..
OukÉj.. A teď hodím pod perex nějaké moje fouto. Jestli nemáte odvahu se na "strašidýlko" jako já podívat, tak to ani nedělejte :) Loučí se s vámi
smutná a milující ..Scene GíRl..

Po delší době opět nástup..

17. května 2011 v 13:21 | ..Scene GíRl.. |  Já a moje keci
Brý den ťutínci...

No jelikož jsem nebyla zrovna v dobré náladě, tak jsem na web nic nepřidávala.. A chci se vám za to omluvit.. Má to teď strašně moc těžký víte.. Ňom.. Předevčírem mi umřela 18 letá kamarádka na nádor.. Brala jsem jí jako sestru.. Ale to vás nezajímá.. Asi vás moc nezajímá, co se v mém životě děje.. Ale tk.. No někam jsem to napsat musela nO.. Jako vím, že už jsem s tím otravná.. Ale co :D je to můj webík :D a hážu sem totál kravinky :D No jO original :D .. Lidí.. Jsme skoro bo už sme v půlce května.. Za chvilku červen a pak prázdninýý.. Jou.. Tak jako my se ani teďka ve škole neučíme.. Jsou maturity takže je to volný učitelé jsou mimO.. Netěšim se, až mě bude za ty tři roky čekat matura.. Teda jestli vůbec se do čtvrťáku dostanu :D ale tak řekla bych, že zas tak blbá aby se tam nedostala nejsem.. Navíc za výzo mám slíbený pierc, tak musím makat.. A pak o prázkách brigoška.. Budou penízky na new mobíl a hadříky :D .. Jou já se tak těším na víkend lidí.. V sobotu mi přijede ztracení kamarád :D Týjo.. Asi tak rok jsem ho neviděla.. Úpec se na něj těším :) Huh.. Což mi teďka připomělO.. Že jsem se vás zapoměla optat, jak jste se měli o víkendu?? Já jako žÉ nic moc :D páč jsem byla nemocná.. Jou.. ňom ale pondělí bylo nejlepčíí.. :D OukÉj.. Nemám moc času.. Sem ve škole.. Opět.. Ňom.. Tak já už nebudu otravovat.. MějtÉ se krásně.. PapÁ..
vašÉ totál zamilovanÁ ..Scene GíRl..

Opět.. Zamilovanáááá...

8. května 2011 v 21:46 | ..Scene GíRl.. |  Já a moje keci
Ahojík ťutínci mojíí..Bože můj. Milášcí.. Já jsem úplně v hájííí.. Krucííí... Mm jak pak se máte? Jaký byl víkend?? Mm přehánějté..
Uáá ťutínci moji.. Já jsem zasé zamilovaná.. A to až po uši.. Víc jak kdy před tím.. Mm včérá jsem s ním byla venků.. Ááá bylo to.. Úžasnýý.. Na to není slov.. Prostě dokonalost.. Úúúú.. Nejdříve jsme procházeli Severní Terasů.. Pak jsme šli spolu na louku. Sedli si a byli chvíli ticho. Pořád se na mě díval.. Mm pak jsme se zvedlí a on mě tak krásně objal.. Božé to bylo úžasnýý.. Achjoo.. A pák.. Taký krásný slaďoučký polibek.. Mm vůbec se mi nechtělo od něj.. Pak mě šél doprovodit na zastávků a kosek jel se mnou.. Mmm Ty jeho polibky.. Kruci lidi potřebuji doktorá lásky.. Ááá.. Se mnou už to není možný.. Tak zamilovaná jsem vážně etě nebyla.. On je prostě.. Ten nej.. Ten nejdokonalejší. Ten nejlepšíí.. Úúú mumícíí mojíí.. Jsem hrozná co?? :D Chjo.. Kdyby jste věděli jak jsem strašně moc šťastnáá... Mm.. Ta láska.. Se mnou to hází jak nevím coo.. To není možný.. Ok ok.. Já jsem s těma kecama k nezadržení.. ťutínci moji.. Snad mě chápete.. OukÉj milášcí tak já s tímto článečkem končím.. Papá
vašé zamilovaná ..Scene GíRl..

.. Nevěra ..

8. května 2011 v 20:53 | ..Scene GíRl.. |  ..DeBaTý..
Mumínci, čtenáři,.. Zdravím vás všechny..
Jelikož dnes je téma Nevěra, tak jsem se dostala k tomu, že bych k tomuto tématu mohla něco napsat. Jelikož sama vím, co je nevěra za svinstvo. Prožili jsme si to snad všichni. A prožívat si to budeme nadále. Nevěra není nic pěkného. U některých lidí je to jedna příčina k tomu si j´hned nějak ublížit. Berme to s nadhledem. Zda-li ti je kluk či dívka nevěrná, dojde ti, že vztah byl o ničem. Ano bolí to.. Moc.. Nechce se vám žít.. Říkáte si "Proč mi ublížil/a" "Proč to tak bolí" .. Ale musíme se vzchopit a jít dál říct si "Jo jsou jiní a lepší." vždyť ten pravý/á na nás tady někde čeká.. Skoro čtyři roky jsem chodila s klukem, který mi byl nevěrný. Jmenoval a vlastně se stále jmenuje Michal. Je to dávný příběh. Byli jsme spolu strašně moc šťastní.. Nakonec asi po roce jsem zjistila, že mě několikrát podvedl s jinou dívkou. A pokaždé to byl úplně někdo jiný. Byla jsem zaslepená láskou k němu a neustále mu dávala další a další šance.. Vymstilo se mi to. Pak, když se to nedalo vydržet, ukončila jsem ten vztah.. Týden byl klid ale pak.. Pak mě začal obtěžovat. Chtěl mě zpátky. Jednoduše jsem mu odpověděla. Řekla jsem, že už mu to dál trpět nebudu.. A trpěla jsem donedávna, než si vše uvědomil.. Byla jsem mlácena.. Dobrá.. Konec mého příběhu. Není to nic hezkého. Ale jak vidíte i po tom všem jsem silná holka, a teď.. Teď jsem snad našla toho pravého.. Chci tím říct.. Nevěšte hned hlavu kvůli nevěře.. Uvidíte časem sami. Přeji vám krásné a dlouhé vztahy snad vám to dlouho vydrží..
vaše Zamilovaná ..Scene GíRl..

SB Nikola

8. května 2011 v 19:44 | ..Scene GíRl.. |  ♥SBnka♥Snad se ti diplomek bude líbit :)

Me --> aneb nelekej te se prosíím :D

7. května 2011 v 12:00 | ..Scene Gírl.. |  ♥FoTeŠkY♥
Báf.. Lidí.. Tak rozhodla jsem se, aby jste se podívaly, jaký jsem to vlastně strašidlO.. :D BožÉ ale hlavně se nelekně te.. Nevím, co vlastně od adminky jako jsem já :D nejsem žádná modelka či co :D Prostě obyčejná holka, co má své sny, svá přání. Holka, co má svůj svět. Cení se originalita.. :) Šak já jsem originál.. Ok.. Fotky raději pod perex..

Úá.. I'm HapPy.. :D

6. května 2011 v 22:07 | ..Scene Gírl.. |  *NáLaDáÁá*
AhOjkÝ mumíncí.. Dneska jsem vás opět přišla navštívit :D .. Muhahá já jsem asi ta nejšťastnější holka na světě.. Ách.. Opět zamilovaná :D To už se nedá :D Kruci lidi pomozte mi někdO.. :D Lidí.. On.. On je dokonalÉj.. Někdy vám sem možná hodím foutO.. Podle času a až nějakou uděláme.. ChjO.. Zítra spolŮ jdem vÉn.. A chcÉ něcO podniknout.. Jou.. :D Bože koukám, že už mi hrabe. Jak jinak.. Proč já to sem vlastně píšu? Vždyť vás to ani nezajímá.. No nevadí chtěla jsem se prostě podělit :D Dobrá dobrá.. Já asi tento otravný článek ukončim.. Tak jo.. Mějte sÉ krásně.. A zítra mě tu nečekejte.. Zatím ahOj..
..Scene GíRl..

PeckÁ dÉn dneskÁ :D

6. května 2011 v 10:17 | ..Scene GíRl.. |  Já a moje keci
Zdárek mumíncÍ mojÍ..

Jak se máme? Konečně pátek co?? Juhů zase víkend.. Vypadá to, že bude i hezky. Trošku zataženo ale sluníčko nám svítí a není taková kláda :) Toť super.. Jou dneska mám happy den.. To ani není možný.. Ráno jsem vstala s celkem dobrou náladou.. To je co říct.. Se moc často nestává. V bude jsem mále usla.. A pak ve škole skvělý zprávičky.. Nejdřív takový.. Broučkuvá tu není.. Jooo JupÍ.. Pak odpadá nám ekonomika.. Jou supÉr.. A ta posledníí.. Dvě hodiny na netu.. Úplně volný.. Prostě peckÁ.. Jou.. Lidi.. Jsem zvědavá, co mě dneska etě čeká.. Konečně jsem si koupila pierc do rtu.. Takže čekám, až se mi tam ten strup zahojí a nechám si ho píchnout.. OujÉh.. Zítra mě tu nečekejte.. Ale přednastavím vám nějaké článečky.. Zítra jedu s kamaráden do Svádova.. Na celý den asi.. Jak se těšíte vůbec na víkend? Co budete dělat? Božé.. Já se opět rozkecala.. No nic.. Hlava mě třeští jak střep.. Doma připravim nev lay, články a nějaký ty kravinky co se týče blogu :) .. Ok.. Tak já letím.. Mějte sÉ krásně.. papÁ..
..Scene Gírl..

Jou.. Hlavně se mÍ nesmějtÉ :D

2. května 2011 v 19:22 | ..Scene GíRl.. |  Blbosti
OukÉj.. Zdravím všechny..
Jop po delší době jsem zase něco kreslila.. Lidi.. Moc vás prosím za komentíky.. Ať už bude jaký bude :D .. Nejsem v tom expert.. Naopak.. Jsem začátečník.. Sice už nějaký ten rok kreslím ale pořád to není jako kdyby to kreslila moje kamarádka Nik.. Či nějaký malíř.. Jasně.. Oni spíš krajinky a tak.. Já zase taký ty moje kravinky.. Co se týče anime a hlavně teď portrety.. OukÉj.. Tak jdem na tO..

Všechno je to vlastní tvorba.. Proto vás chci poprosit, aby jste to nekopírovali a nevydávali za vlastní.. Dala jsem si se vším velkou práci. Jeden obrázek trval přibližně hodinku :) .. Není to nic moc.. Ale snaha se hodnotí :) Plsík komentíky.. Ty vždy potěší :)

AntitalÉnt ..Scene Gírl..