♥♥♥♥♥♥♥

Trápím se na každém místě, kde jsem s tebou prožila něco krásného.. Bolí mě to čím dál víc... Chybíš mi...

Blog je založen ke všemu možnému... Jde jen o to, jakou má adminka či spoluadmin/ka chuť...

Dess:
White Tiger

Další dess se vzorem: I don't know

Nenávidím řetězáky!!

Chceš SB? Klik SEM

Reklamy prosím SEM jinak ignoruji a mažu!

Kontakt na mě:

1. Facebook: MikynQa Miký Mik nebo Majký Eny
2. Skype: Neiko771
3. ICQ: 588250152
4. Libko: Martinka14

5. E-maily: MikynQa@seznam.cz
Majkyny78@seznam.cz


Adminka is OFFLINE!!

!!POZASTAVENO NA DOBU NEURČITOU!!

REKONSTRUKCE BLOGU!!


Červen 2011

Ták asÍ nÉ nO :)

19. června 2011 v 19:02 | ..CrazynkÁ..
Kuký milášcÍ mojÍ..
Jak pak se máte? Užíváte víkendu? Já popravdě moc ne.. Venku je ošklivě, doma nuda, a s Ájinou rozhodně kamarádka nejsem.. Jelikož sem zítra zní zkoušená.. Musím šprtat.. Grr to je mi to ale děsná "zábava" -.-" No prostě hrůza!!
Jůj zlatíška normálně jste mě dostali! To jsem od vás nečekala! Bylo to od vás milé. Teď vím.. Jak rádi můj web navštěvujete a že mě "možná máte rádi".. Jujík krásně se četli ty komentíky.. Mnu a tak jsem se tedý rozhodla.. Že po tom všem web nechám. Ále, že to nebude něco extra.. Nebude tu toho moc.. Ňom ále budu se pokoušel web navštěvovat 2-3y týdně možná i více nebo i méně. To vše podle času.. Etě porád je škola mnu.. Sic už je konÉc ale nikdy nevíte.. Obzvlášť u nás.. Klasifikace se uzavírá až ve středu.. Takže písemek bude etě hafo!! Hlavně v pondělí.. Grr.. To píšeme ze zemáku.. A jÁ a Kájí jsme zkoušený z -->Ájiny<-- vážně úplně happy z toho -.-"
Puf.. Konec ke škole.. Řečí o ní bylo už doost :) Jop.. Ľudí už víte, co budete robit o prázkách? Já už to jako že sem tam mám naplánované :D Jsem nějaká rychlá.. Už měsíc dopředu vim, co bude :D
Tak jO.. Mumínci moji.. Užijte si konec neděle.. S tímto článkem už končím.. ZatÍm...
..CrazynkÁ..

..Asi mě vidíte naposledy..

15. června 2011 v 20:58 | ..CrazynkÁ.. |  Já a moje keci
Zdravím šecký..
Mnu chci se omluvit.. Že jsem tu dlouho nebyla.. A asi ani nebudu.. Napadlo mě.. Že asi web smažu.. Nevím to jistě.. Proto bych brala vaše návrhy.. Ať už jsou jaký jsou :) Jsem na vše připravená.. No ani nevím.. Co bych vám měla teďka napsat.. Nové informace se budete dozvídat průběžně.. To bude asi vše.. No a jak pak se máte? Co škola? Ták jo.. Já pádim..PapÁ :)

Jéh --> anÉb mŮj návrat :D

5. června 2011 v 21:30 | ..CrazynkÁ.. |  Já a moje keci
Kuk na vás broučcÍ mojí..
Jak pak sé máme? Jde to?? Chjo.. Opět konec víkendu.. UteklO to jako voda.. Žé? Ňom ťutínci mojí jak sté si užili víkend?
No nemám pro vás así dobrou zprávů.. Právě jsem se rozhodlá se sém vrátit.. To je radosti že?Opět tadý oxidujů.. Jou.. Lidí já jsem así úplně pitomá.. No nefadí.. Nomáe.. Dneská jsem bylá na oslavě narozenin.. Kamarádka slavila 18ku.. A tam bylí samí kucíí.. JakO sme tám así byly jediný 4 holký a zbytek klucí.. Těch bylO así kolem 14.. No zabilO mě tO.. Samí klucí typů "scene a emo" a našél se tam i nějaký hopér a šampooon.. Né tak jsem z nich nemohlá.. Já tam jedniná.. Jako že scene :D a oní porád otravovalí... Porád pojď tancovát, já ců s tebou foutoo nebo sundej si too, já ců pusů,.. No myslela jsÉm, že umřůů.. No a jelikOž jsÉm začala se C-Walkem tak na mě tam všicí ať jím něcO ukážů.. No tÁk jakO že jsem ukázala začáteční kroký a konéc.. Čáo.. A pak mě jakO že polilí víném. Etě k tomů červeným.. Říkám pecká sé vyperé ale ono né.. Mi ho klucí zabavilí.. Takžé já v podprdě.. JakO sém pčemejšlelá jak půjdu domů.. A pÁk mi kamí teda přineslá nějaký to tílko s medvíkdém :D .. No jo byla zábava.. Se porád jenom tancovalo a umíralo smíchy.. Kluci jedni nadržení --> to mám pro příště <-- :D ÁchjO.. Né tak to tam zabíjeli.. A já pak jsem to s nimá zazdilá.. :D nÉ tak jsem je zhaldila.. Jou.. ČekÁ mě new vzhlÉd.. Jdu se nechát ostříhat.. Jou.. Budu určo jakO strašidlo!! :D Úúú něják jsem se rozepsalá :D .. OukÉj.. Tak já así pofrčim.. Jou.. Pod perex nějaké to moje strašidelné fouto :D nelekněte sÉ.. Tak papÁ..
vašÉ ..CrazynkÁ..

SBé Niss Diminnant

5. června 2011 v 21:30 | ..CrazynkÁ.. |  ♥SBnka♥


SnÁd se budÉ líbIt =)