♥♥♥♥♥♥♥

Trápím se na každém místě, kde jsem s tebou prožila něco krásného.. Bolí mě to čím dál víc... Chybíš mi...

Blog je založen ke všemu možnému... Jde jen o to, jakou má adminka či spoluadmin/ka chuť...

Dess:
White Tiger

Další dess se vzorem: I don't know

Nenávidím řetězáky!!

Chceš SB? Klik SEM

Reklamy prosím SEM jinak ignoruji a mažu!

Kontakt na mě:

1. Facebook: MikynQa Miký Mik nebo Majký Eny
2. Skype: Neiko771
3. ICQ: 588250152
4. Libko: Martinka14

5. E-maily: MikynQa@seznam.cz
Majkyny78@seznam.cz


Adminka is OFFLINE!!

!!POZASTAVENO NA DOBU NEURČITOU!!

REKONSTRUKCE BLOGU!!


Červenec 2011

Miký = TrubkÁ =D

21. července 2011 v 23:03 | ..CrazynkÁ.. |  ♥FoTeŠkY♥
Jou.. ZdravÍm šeckÝ.. =D
Jehe tak sem se rozhOdla, že sÉm hodÍm.. NějakÉ to fOUto tÉto trubkÝ(ME) =D nelekně te sÉ..
Wuhů já se tak těším na new barvu vlasůůů.. Jéh.. Nahoře to budu mít tmavší fialovou a konečky černÝ!!! =D Já sÉm debÍl =D Ouká...


No jo.. StrašidlO sOm.. =D
Tak sa majte pěkně.. Papa
PS: Web neustále pozastaven!! =D
..CrazynkÁ..

DebilkíÝ --> Áneb já ty holky miluju!!!

15. července 2011 v 23:46 | ..CrazynkÁ.. |  Já a moje keci
Kůk ťutínci mojí milovaní!!
Jak užíváte prázdnin?? Huh.. =( Lidí já sem trošičku naštvaná.. Ále jinak asi ta nejšťastnější holka =D !! Proč? Jou to je prostě úplně jednoduché!!
Nepotřebuju k životu lásku od kluka!!! Mě k životu stačej moje láský(kamarádi) To oni mě teďka nejvíc držej nad vodou!! Nebýt jich.. Tak je ze mě depkařka první třídy!!! Neříkám.. Že "DEPKAŘKA" nejsem! To asi každý.. Aspoň v některých případech.. Teď když si vzpomenu.. Jaká jsem dříve byla.. Uá.. Taká uzavřená holčička sedící v koutě, nic nemluvě, nikoho nechtíc vidět.. Páni.. A teď.. Teď je ze mě naprosto otevřená, střelená holka!! Fíha =D ani nevím jak jsem k tomu docílila =D .. Božé lidí.. Nebýt opravdových přátel.. Nebyla bych nic.. To oni my VE VŠEM POMOHOU!! Jsou při mě ve ZLÉM i DOBRÉM!!
I po těch největších hádkách.. I hádky, které vznikly kvůli úplným kravinám!! Jsme se nikdy nerozdělili...
S Miškou a s Andý se znám už od mala.. Kiki jsem poznala před 5 lety.. Mischelle znám 2 roky. Speedyho od mala.. Emíka znám 6 let.. Jsou to s váma ty nejkrásnější léta.. A to nemluvím o zbytku!! Je vás strašně moc.. Danny, Kubík, Ráďa,.. + ti, kteří mi nejvíc chybí.. Domísek--> můj nejmilejší bratříček.. Teďka by ti bylo sladkých 19!! Miluju tě bráško!! Niký--> láska moje milovaná!! Taktéž krásných 19 berů moje!! Vojtísek!! Nadherných 18!! Ty si byl můj miláček největší.. Tebe jsem vážně milovala!! Byli jsme krásný pár! Chybíš mi!! Zimmi!! --> úžasných 17 let by ti bylo!! Chybí te mi všichni!! Byli jste ti nej! Každej nám záviděl to štěstí a teď jsem o něj přišla!!
Včera mě potkalo ale další!! Byl jsi to ty Michale!! Ty jsi mi po těch pár měsíců přirostl k srdíčku ani nevíš jak moc!! Ty jsi po včerejšku můj největší miláček!! Miluju tě Mišáčků můj!!! Nedám na tebe dopustit!!
Dale tu jsou mé SB!! Vy mi vždy pomůžete.. Ewíí(Brandi) ty jsi prostě úžasná holčí! Lafuju thÉ!! Radeček(Radush-kun) kluku ty si můj nejmilejší bráška!! Miluji thÉ!! A další!! Moc mi na vás záležíí!!!
Rodina!!! Aj keď mě někdy vážně štvete!! Strašně vás miluju a příjít o vás!! By bylo něco příšerného!! Něco, co bych nepřežila!!
Juj.. A teď Foutos (Kiki, Mišůll, Andý @ Miký) se zbytkem budou!! Nejbojte miláčcíí!!!!!!
♥ Kiki --> Mišůll --> Miký --> Andý ♥
Ten *debílek* největší som já =D
Tak jO!! Tady vidíte!! Nejsme dokanalé!! Ale naše přátelství ano!! Nikdy se nerozdělíme!! Budeme spolu porád!! Miluju vás!! Ouká..

PS: Web neustále POZASTAVEN!!

Thak papÁ vašÉ ..CrazynkÁ..

STOP!!! - Aneb mě už zase šiblo.. =(

14. července 2011 v 22:58 | ..CrazynkÁ.. |  Já a moje keci
AhojÍ milášcí..
Já se moc omlouvám.. Na web vůbec není čas.. A ani nebude.. Sem tam se sem dostanu.. Ale už vážně málo kdy.. Je to ňáký o ničem nu.. A jak pak užíváte prázdnin? Zlatíška moje.. Chcu vás moc poprosit.. I když nebudu obíhat.. Moc dobře víte, že vás lafuju!! Nemažte si mě prosím ze seznamu affs!! Budu mocík vděčná..
Ouká.. Proč je v názvu článku STOP?? Jistě.. Hned to vysvětlím!! Už mě nebaví být strašně velkým středem pozornosti!! Nebaví mě, když mě někdo kopíruje!! Sakra lidi vzpamatujme se!! Vždyť každý je originál.. Tak proč mě pořád někdo u nás musí kopírovat?? Začalo to slylem mého oblíkání.. Po týdnu jsem zjistila, že se stejně obléká i moje nej kamarádka.. Teď vlasy.. Druhá kamarádka mám stejně ostříhaný vlasy... A i Make-up!! No super.. Začala jsem is hodně dávat stíny abych měla barevné oči.. A vždy si černými linkami na víčko namaluji nějaký obrázek (Hvězdičky, leopardí vzor,..) a teď to má aj ona..
ÁchjO.. Musím zase vymyslet něco new.. Koupila sem si barevné příčesky.. A už je raději ani nenosím.. Páč si je kámoška musela koupit taky.. Konečky vlasů mají zebrovitý vzor.. Musela sem ji je přebarvit páč další to má taky.. Jáj.. Víte jak mě to štve?
Nejenom, že kopírují můj styl, vzhled ale už i dokonce moje chování! Božé!! Kruci vždyť jsem jenom obyč girl!! :D tak proč kopčit zrovna mě? Nechápu to.. Nu ale štve mě to úplně luxusně..
Týjo.. Já už se v ničem totálně nevyznám.. Já sem asi úplně blbá.. =D No co =D
Tak já asi pofrčím.. Tak se mějte krásně..

PS: Chců vÁm jen říct.. Že web beru jako, že je DOČASNĚ POZASTAVENÝ.. NA DOBU NEURČITOU!!! :) Ále i tak něco sem tam přibude :)
vaše ..CrazynkÁ..

.. Jak to bude .. aneb žijeme dál ..

12. července 2011 v 17:22 | ..CrazynkÁ.. |  Já a moje keci
Jou.. Zdravím všechný..
Přednastavila jsem pár článečků.. Nevím, jak to totiž bude smím docházením na web..
Puf.. Včera jsem se tak bavila s kamarádkou.. Jak že to vlastně bude.. Nu a víte, že já ani nevím.. Řekla bych, že asi budeme žít dál.. Nu.. Řešilo se takové naše dilema.. Co se týče našeho opačného "pohlaví" .. Hmm?? Asi si říkáme, že to bez nich bude lepší.. Jenže pravdou je.. Že my holky bez nich žít nemůžeme.. A naopak oni bez nás..
Vždy za mnou přilítne.. Obejme mě a já už moc dobře vím, že se něco děje.. Dnes sme ale nepřišla ani jedna.. Potkali jsme se.. A obě na sebe zakřičeli "co se děje?" první vyslechla ona mě.. To jsem jí říkala.. Že mě můj táta momentálně nenávidí -.-" a pak jeden debilní tvoreček opačného "pohlaví" pak začla ona.. Taktéž v tom jel nějaký tvoreček.. Huh.. No.. Prostě poprvé se nám zamilovala a s tím klučinou začala chodit.. Jak běžná to věc.. Jenže postupem času si začala.. Respektivě já si začala všímat, že ten kluk je.. S prominutím "ZMRD" .. JO!! Je to tak.. Podváděl jí.. Nalhával samé pí*ovi*y.. A jelikož ona byla zaslepená láskou a jeho krásou.. Absolutně ničeho si nevšímala.. Nevnímala svět kolem sebe.. NIC .. Řekla jsem si dost.. Nakonec včera za mnou přišla a řekla mi, že vše pochopila.. Řekli jsme jí.. Že nemá cenu se kvůli takovému chcípáčkovi trápit..
Já si v poslední době hodně všímala.. Zjistila jsem.. Že ti krásní kluci jsou ti největší "SVINĚ" .. Myslíte.. Že kecám? Ee z mé zkušenosti je to vážně tak!! Pokaždé si mě vyhlédl takový jako že ten "kunďák" a po čase sem s ním vždy chodila.. A koukněme se.. Stal se z něj co? Jistě, že "ZMRD" Hm.. Často holkám říkám.. Nehledejte kluky podle vzhledu.. Na vzhledu nikdy nezáleží. Tady jde hlavně o vnitří krásu! Kluk si tu holku musí zasloužit! Milovat jí a neubližovat!
Pak za mnou přijdou a řeknou "Jo Miky měla si pravdu. Ti krásní jsou svině.. Ty méně hezcí jsou dokonalý krásou uvnitř" někdo si řekne.. No jo nějaká 16letá holka tu mele kraviny.. Ale dejte na mě.. Už jsem pomohla a vždy jsem poradila správně.. Tak jO.. KOnčím.. Mějte se.. ZatÍm.. PapÁ.. =)
..CrazynkÁ..

Konec prváku.. Prázdniny.. A začátek druháku..

1. července 2011 v 23:55 | ..CrazynkÁ.. |  Já a moje keci
Zdravím všechny..

Nejprve se všem omlouvám za mojí nepřítomnost.. Nebyl čas a ani nálada na web.. Je mi to líto.. Ale vážně to už není jako dříve no.. To jsem tu byla od ráda do večera.. Teď už přidávám články sotva jednou za dva týdny.. Mrzí mě to.. Ale problémů mám dost.. Nálada není.. A ani nevím kdy bude nO..
Ve čtvrtek výzo.. Včera první den prázdnin.. Lidi.. Ještě před třema měsícema jsem se strašně těšila na prázdniny.. Teď bych byla raději ve škole.. Jo.. Strašně moc jsem se těšila na dovču.. Chatu s klukama a výlety.. Jenže teď když si vzpomenu na řeči naší třídní učitelky.. Naší třídě hrozí rušení.. Je nás málo.. Z toho čtvrtka přechází z čtyřletého oburu na tříletý.. Zbytek propadá.. Je nás jen 7, co prvák zvládli do pohody.. Mám sice bezstarostné prázdniny.. ALE.. Jestli nás zrušej.. Co pak? .. No bohužel v mém případě bych musela dělat rozdílovky na jinou školu se stejným oborem jako momentálně mám.. Nejhorší ale je.. Že já tu třídu ♥MILUJU♥.. A pak na jinou a poznávat zase nový kolektiv? No prostě děs..
Těšila jsem se na to, že s touto ♥TŘÍDOU♥ dojdu až do čtvrťáku.. Budeme mít úžasný maturitní ples.. Jenže jesli v září zjistíme.. Že nás je méně jak 15 a ruší nás.. Asi "UMŘU" .. JO .. Ještě lepší.. O zrušení se dozvíme nejspíš až v září.. Podle toho jestli udělají opravdy a dokláska.. Hmmm .. No doufÁm.. Že to alespoň mé nej lásky zvládnou.. ♥Kájí and Kiki♥ Holký moje aspoň my musíme zůstat.. I když ♥Lucí♥ nám bude strašně moc chybět.. Škoda, že náš opouští =( ..
Prázdniny si stejnák asi nějak moc neužiju.. Mám prasklou čéšku.. =( No jo.. To je tak když debíl jako já po dvou rokách vleze na brusle a rozbije si koleno =D .. Úúú to byl stejnak úžasný den.. Začátek prázdnin a já už je mám zničený.. Mala som mít sádru ale nenechala sem si ju dát =D NECHTĚLA sem JÍ.. Nemám tu bílou věc ráda.. Ale co.. To se zahojí.. Na chatu s tím pojedu tak či tak.. Pak dovča, stanování,.. Nu uteče to jako voda.. A mě bude čekat druhák.. >.< ..
KoukÁm.. Že jsem se nějak rozepsala.. TakžÉ broučcí.. Přeji vám krásné prožití ♥PRÁZDNIN♥ Mějte se krásně.. Papá
vaše ..CrazynkÁ..