♥♥♥♥♥♥♥

Trápím se na každém místě, kde jsem s tebou prožila něco krásného.. Bolí mě to čím dál víc... Chybíš mi...

Blog je založen ke všemu možnému... Jde jen o to, jakou má adminka či spoluadmin/ka chuť...

Dess:
White Tiger

Další dess se vzorem: I don't know

Nenávidím řetězáky!!

Chceš SB? Klik SEM

Reklamy prosím SEM jinak ignoruji a mažu!

Kontakt na mě:

1. Facebook: MikynQa Miký Mik nebo Majký Eny
2. Skype: Neiko771
3. ICQ: 588250152
4. Libko: Martinka14

5. E-maily: MikynQa@seznam.cz
Majkyny78@seznam.cz


Adminka is OFFLINE!!

!!POZASTAVENO NA DOBU NEURČITOU!!

REKONSTRUKCE BLOGU!!


Září 2011

Stand by me through thick and thin.

17. září 2011 v 15:30 | .. Maj-ky .. |  Já a moje keci
Áhojdá..
Začátek školy.. Aj tak tam sů haldy.. Celkem užito.. Ale stále mě něco trápí.. Stále mě něco mrzí.. Stále si něco vyčítám..
--> Jou.. Takže.. Hm.. Co dodat.. ↓↓
-->Stand by me through thick and thin. ◄▬ Ási vysvětlení, že? Tak jo..
Stůj při mě v dobrém i zlém.. Bylo mi to řečeno asi.. V půlce srpna.. A já blbá sem to nesplnila.. V poslední době mám jen výčitky.. Proč?? Áchjo.. Tomáš Ryan můj velmi dobrý kamarád.. Můj.. Bývalý přítel.. Stal se z něj kvůli jednomu klukovi feťák.. A já jen abych s tím hnusem neměla něco společného.. Nechala sem vše plavat.. Snažila se Tomášovi pomoci.. Bylo to marný.. Po chvíli se na mě vykašlal.. Nedal na mě.. Nedal na má slova.. Nedal na mou pomoc.. Nedal na nikoho jen na Michala.. A jak to dopadlo?? Nijak úžašně ne.. Můj Tomáš skončil v nemocnici.. Srdce mu sotva bylo.. Druhý den mi volá nemocnice a do telefonu mi říká, že můj přítel, kterého sem milovala, miluju a milovat budu zemřel.. Nejhorší rána do srdce.. V tu chvíli mi mobil spadl kolena se podlomila, tekly slzy a já padla na zem.. Slyšet ty slova.. Nikdy ho nevidět.. Nikdy se s ním nezasmát.. A ještě k tomu vědět, že sem mu nepomohla ať sem sebevíc chtěla... Bolí to..
--> Není to dlouho.. Ve středu(17.8.2011) sem byla na pohřbu a málem mě vezla sanita.. Už nikdy nechci mít proslov.. Už nikdy nechci vidět nějaké mrtvé tělo blízké osobi ležící v té hnusné rakvi.. Už nikdy nechci přijít o někoho, koho sem milovala..
--> Vzpamatovávat se budu asi ještě dlouho.. Pořád je mi z toho na nic..
S tímto článkem asi končím.. Je toho už na mě moc.. Článek: PŘEDNASTAVEN

s láskou vaše smutná Maj-ky Eny

PS: WEB NEUSTÁLE POZASTAVEN NA DOBU NEURČITOU!! Důvod: Nedostatek času, škola...

Hurá doma.. Kruci škola..

2. září 2011 v 0:05 | Miký |  Já a moje keci
Ahojky liduškové moji..
Tad dneska večer jsem se vrátila z dovči a bylo to tam sůper.. Akorát mě teda nejvíc štve, že už je škola.. Áchjo =D No co já jdu až v pondělí.. Dneska sem přijela a zítra k lékaři.. Hehe já stejnak ten druhák moc ve škole nebudu.. Mám od 4.října rehabilitace.. Takže školu moc stíhat nebudu.. Hm.. A jak jste si užili prázdniny?? Co první den školy??
Puff.. Co jsem vám to chtěla sdělit.. Joo už vim.. Hm.. Jelikož nám začala škola.. A já mám teďka ten druhák.. Nebudu tu už skoro vůbec.. Rodičům sem slíbila, že se pokusím o vyznamenání.. Abych dostala ten mobil a new noťas =D .. Ták mě tu moc často neuvidíte.. Sem tam přidám nějaký článeček.. Ále.. Nebude toho moc..
Jou a blog je momentálně zaměřen spíše na autorský.. Po čase tu bude něco ke scene.. Ale to až podle času..
Nů a taký budu mít new vzhled.. Jdu se nechat barvit =D budu mít blond ofinu a konečký.. Jou a ostříhaná budu trošku =D pak koupím jen tužidlo a to blonďatý bude pokaždé jiné.. (modrá, fialová, růžová,...) Budu jak papoušek..
Úúú.. Lidí já v pondělí umřu.. Celý týden prý máme do půl 3 jen v pátek do půl 2. A ještě k tomu prý máme v pondělí školu už od 7.. To abych vstávala někdy v 5 =D sakra umřu =D..
Ták jo --> Miky pádi na kutě.. Sem utahaná jak něco =D z dovči nevyspalá, rozlámaná a zmrzlá =D .. Tak všem dobrou noc.. JO a krásné prožití zítřejší školy.. Pápá =D
vaše Maj-ký

PS: WEB NEUSTÁLE POZASTAVEN!!! Děkuji za pochopení..