♥♥♥♥♥♥♥

Trápím se na každém místě, kde jsem s tebou prožila něco krásného.. Bolí mě to čím dál víc... Chybíš mi...

Blog je založen ke všemu možnému... Jde jen o to, jakou má adminka či spoluadmin/ka chuť...

Dess:
White Tiger

Další dess se vzorem: I don't know

Nenávidím řetězáky!!

Chceš SB? Klik SEM

Reklamy prosím SEM jinak ignoruji a mažu!

Kontakt na mě:

1. Facebook: MikynQa Miký Mik nebo Majký Eny
2. Skype: Neiko771
3. ICQ: 588250152
4. Libko: Martinka14

5. E-maily: MikynQa@seznam.cz
Majkyny78@seznam.cz


Adminka is OFFLINE!!

!!POZASTAVENO NA DOBU NEURČITOU!!

REKONSTRUKCE BLOGU!!


Říjen 2011

Co je to vlastně C-Walk?

10. října 2011 v 14:20 | MC Miky |  ♥C-Walk♥
C-walk je hip-hopový tanec, který patří do skupiny street dance. Dělí se do třech skupin: Crip, Clown a Crown walk.


Styly C-walku

Prvním stylem C-walku byl Crip walk, který vznikl v Los angeles, pro tento původ je hlavním znakem hudba West Coast. Nejprve jej začali tančit členové gangu Crips, proto Crip walk. Jako první člověk který představil Crip walk před televizními kamerami byl Ice-T, ale mezi nejznámější představitele patří Snoop Dogg (který byl členem Crips gangu) a Ice Cube jehož C-walk vidělo na serveru youtube.com několik miliónů lidí. Ze světa C-walkerů jsou nejznámější například tito Crip walkeři: Iko, Yazzin, Erix, Aevin, GD, TripleH, Jin187 (Německo), Vegeta23 (Belgie), Hipsta (Dánsko), Birko (Litva). Rozdíl Crip walku od ostatních stylů je v rychlosti (nejpomalejší styl C-walku), beatridingu (přesné propojení beatu s walkem), entertainmentu (pobavení diváka), provedení, koordinaci walku s pohybem rukou a flowu, který dovoluje zastavení walku na beat. V Crip walku se upřednostňuje dělání velkého počtu V variací, shufflů a spinů. Nikdy se však nedělají heeltoes na rozdíl od dalších dvou stylů ve kterých se upřednostňují.

Crown walk je dalším stylem ze skupiny C-walku. V Crown walk se užívá rychlost a tempo Crip walku s kroky a variacemi Clown walku. Crown walk vypadá čistší než Clown walk. Pro Crown Walk je specifická hudba jako u Crip walku, tudíž West Coast. Mezi nejznámější představitele patří: Gagong Pinoy , K-OZ , Snem , Deadly Gee a další.

Clown walk je posledním stylem C-walku. Je to nejrozšířenější styl v dnešní době. Clown walk závisí na rychlejším tempu a agresivnějším provedení. Používají se jiné kroky než v Crip walku. Clown walk se dá dělat skoro na každý hip-hopový Píseň, kde beat songy má rychlejší tempo. Asi nejznámější clowneři jsou: Fafaneoo (Česká republika), C-tiger (Česká republika), RaZoR (Česká republika), Seven (Rusko), MXD (Francie), Gosu (Británie), Viet.JR (Kanada), OlrickX (Filipíny) a bLu tearHz (USA).


Ocenění

V C-walku je mnoho světově uznávaných ocenění a podle těch získaných existuje více zkušenostních úrovní walkerů. Původně byla z Pimp My walk vytvořena skupina SC (Selected Class), ale po nějakém čase každý mohl dosáhnout této úrovně; proto byla vytvořena skupina XC (Exclussive Class), do které nyní patří jen ti nejlepší.

Zdroj: Wikipedia
Zdroj pro tebe: Chrono.blog.cz

Rekonstrukce!!!

6. října 2011 v 8:44 | MC Miky |  Blog a já
Ahojik zlatíčka moje..
Tak konečně jsem se rozhodla vrátit se k webu.. Proč? No jelikož teďka marodím a doma se děsně nudím, tak mě napadlo se sem vrátit a pořádně to tu předělat a začít alespoň trošku na webu pracovat.
A už podle názvu je jasné, že se blog do konce týdne bude předělávat. Nebude to nic malého. Chci web předělat úplně. V bodech napíšu, co by se asi tak přibližně mělo hýbat a co zůstane.. S rekonstrukcí bych měla být přibližně hotová do konce víkendu(9.10.11) nebo když budu mít čas a naši mě nechaj na kompu, tak by to mohlo být už dneska večer.

PŘIBLIŽNÉ PLÁNY NA PŘEDĚLÁNÍ:
1. ZÁHLAVÍ(Dess)
2. MENU
3. VOLITELNÝ HORNÍ BOX
4. STRÁNKA
5. ZAMĚŘENÍ WEBU

Možná, že se může počítat ještě s nějakými změnami. Ale to ještě nevím jistě.
K zaměření webu. Rozhodla jsem se, že web nebude zaměřen jen na scene a majitelku webu ale i na C-walk. To je teďka můj život. Bez toho nevím, co bych dělala. Strašně jsem si C-Walk oblíbila. Začala jsem i prvními kroky. Zatím jsem začátečník ale dotáhnu to dál.
To je prozatím k tomuto článku vše. Já se jdu pomalu pustit do dessu.. Tak se mějte krásně..

vaše MC Miky