♥♥♥♥♥♥♥

Trápím se na každém místě, kde jsem s tebou prožila něco krásného.. Bolí mě to čím dál víc... Chybíš mi...

Blog je založen ke všemu možnému... Jde jen o to, jakou má adminka či spoluadmin/ka chuť...

Dess:
White Tiger

Další dess se vzorem: I don't know

Nenávidím řetězáky!!

Chceš SB? Klik SEM

Reklamy prosím SEM jinak ignoruji a mažu!

Kontakt na mě:

1. Facebook: MikynQa Miký Mik nebo Majký Eny
2. Skype: Neiko771
3. ICQ: 588250152
4. Libko: Martinka14

5. E-maily: MikynQa@seznam.cz
Majkyny78@seznam.cz


Adminka is OFFLINE!!

!!POZASTAVENO NA DOBU NEURČITOU!!

REKONSTRUKCE BLOGU!!


Leden 2012

Zase ta nejšťastnějšííí :D ♥

18. ledna 2012 v 20:58 | MC Miky |  Já a moje keci
Ou Yes nazdárek "pípl"
Omlouvám se za mojí strašnou nepřítomnost. Ále není vůbec čas se věnovat blogu. To víte konec pololetí a každý musí zabrat, aby měl ty nejlepší známky jaký může mít. No jo já taky :D ale zas tak strašný to není. Matiku jsem si snad už opravila a zbytek je v pořádku :D teda ještě dějepis :D na ten taky nesmím zapomenout :D když ona ta naše učitelka je tak strašně nudná a každý v její hodině spí :D ...
Kvůli tomu, abych psala o škole tu ale nejsem.. Áno.. Jak jste se dočetli už v názvu článku jsem zase ta šťastná.. No jo :D je v tom zase kluk. Ale né tak leda jaký. On je dokonalý ♥ až moc :)) konečně to není kluk, jako každý druhý. Umí si holky vážit a to doslovně ♥. Jsem za něj ráda ♥♥ :)) Až moc... Sice spolu nejsme nějak dlouho ba naopak chvilinku, ale jsou to ty nejúžasnější chvilky mého života, které v srdci uchovám navždy ♥. Protože ON je můj a nikomu ho nedám. A to je co říct, protože tak jako miluji já jeho ♥.. Tak jsem nikdy v životě nemilovala žádného jiného. A tak to navždy zůstane.. "Because you are my all!!"
Oukéj lidi.. Pádim.. Musim ještě dopsat seminární práci a zítra se učit na pololetku z Ájiny.. Áchjo jak já se těšim :(( :D Blé hlavně, že to dám aspoň na 3 nic víc mě nezajímá... Tak pápá..
Vaše Miký