♥♥♥♥♥♥♥

Trápím se na každém místě, kde jsem s tebou prožila něco krásného.. Bolí mě to čím dál víc... Chybíš mi...

Blog je založen ke všemu možnému... Jde jen o to, jakou má adminka či spoluadmin/ka chuť...

Dess:
White Tiger

Další dess se vzorem: I don't know

Nenávidím řetězáky!!

Chceš SB? Klik SEM

Reklamy prosím SEM jinak ignoruji a mažu!

Kontakt na mě:

1. Facebook: MikynQa Miký Mik nebo Majký Eny
2. Skype: Neiko771
3. ICQ: 588250152
4. Libko: Martinka14

5. E-maily: MikynQa@seznam.cz
Majkyny78@seznam.cz


Adminka is OFFLINE!!

!!POZASTAVENO NA DOBU NEURČITOU!!

REKONSTRUKCE BLOGU!!


Červenec 2012

Změna!! Od základu :P

27. července 2012 v 21:18 | Majký♥ |  Já a moje keci
Dobjej Pípl :P

Ták už podle nadpisu se jedná o změnu!! Áno... Jde o změnu adminky tedy mě a též webu :D Hííh tak jak začít.. Nu asi jako první změna bude, žé se nechám stříhat.. Pokud se mi tedy ozve moje osobní kadeřnice.. Bo se jinač budu muset ostříhat opět sama :D toto dopadne... Hmmmm konečně jsem se po sto letech rozhlodla, že opustím piercing do rtu.. Chtěla jsem dva kroužky.. Nakonec bude na 100% pierc v jazyku.. Přece jenom pro mě je to lepšííí :DDD... Navíc já si s ním vyhraju :D.. No a ještě k těm vlasům.. Taky jsem se rozhodla, že si je obarvím na fialovo.. Už mám vybranou barvu.. Ále barvit se budu až koncem měsíce :D přece jenom nás ještě čekají vedra a nepotřebuji aby mi barva pouštěla v bazéně že jo :D... Teď jsem zapomněla co je ta další změna.. No to je jedno... Asi přejdu k webu..
Sice jsem psala že bude rokonstrukce.. To taky že ano.. Ále taky jsem chci hodit sdělení pro moje SB.. To bude ale až příště.. Hmmm... No tak blog se bude měnit asi komplet.. Pokusím se ho více navštěvovat aa přidávat více článků.. Sice to bude trošku větší problém páč z mobilu je to o něčem jiném než z notebooku ale hold budu muset zahodit mobil a welcome noťas.. Takže změním zde dess.. Tenhle už je ohraný.. Pak asi budou nějaké new rubriky.. Uvidím.. Co se týče zaměžení webu.. Nebude se zde jednat o scene bo tak.. Rozhodla jsem se, že ho více zaměřím na mě, aby jste se něco více dozvěděli.. No a samozřejmě zde bude vše na co budu mít náladu..
Myslím, že jsem toho přibližně napsala už dost.. Tak s tímto článkem končíím :) Užijte si léto.. Mějte se krásně..

Majký♥

Zápis SB!

11. července 2012 v 23:15 | Majký |  ♥SBnka♥
Bý večír..
Takže po dlouhé době tu je opět zápis SB.. A tentokrát je neohlášená.. Páč vím, že díky mé nepřítomnosti už sem nikdo z SB nechodí.. Tak bych i tak byla ráda a věděla kdo to tu i tak navštěvuje..
Do komentářu napiště:

*Nick
*Web

Pokud se chceš stát novým SB tak se zapisuj http://chrono.blog.cz/0906/sb-1#comment77015627

Zápis bude dejme tomu do konce července :)) Zatím..
Majký :P